Mloj tm majti hai

24. srpna 2010 v 0:18 | es* |  diary
Od prvního srpna se toho stalo..vlastně docela dost :)

Pokaždé,když po delší době píšu článek,koukám se do kalendáře co se dělo.Protože jak je známo,mám krátkodobou paměť.Vlastně ne,kecám.Tohle je výmluva pro Pé.Vlastně nejen pro něj..
Poslední dobou si ale stejně do kalendáře nic nepíšu,tak je mi to na nic :DD
Někdy 3. nebo 4. jsem chtěla jet na návštěvu na tábor,kam jsem pár let jezdila.Vidět ty lidi..ale pohádala jsem se s máti,pořádně se to nedohodlo a já se na to i na konec dost vykašlala.Takže návštěva se nekonala.Škoda..
6.8. jsem byla s Á. fotit.Řekla jsem si,že zase potřebuju nějaký poblikovatelný fotky,protože všude jsou jen starý a tak.Takže sme se dohodly,a v pátek vyrazily k Labi.Fotky vzešly docela dobrý.Ale já si nepřipadala vůbec dobře.Prostě se neumím chovat jako nějaká namyšlená modelka,nó :D (tím nechci škatulkovat modelky,of kórs)
7.8. už jsem byla v Brně.Z pátka na sobotu jsem spala 2hodiny a tam mě už od začátku čekalo hlídání dvojčátek ve věku rok a půl.Malá Jůlie a Vojtěch.
9.8. se na fb objevily strašný fotky!Z roku 06.Což není tak daleko,ale stejně.11let..a vypadala jsem TAKHLE?WTF?:D
10.8. jsem si v sestřenčině šatníku vybrala z oblečení,které ona si koupila a nenosila,nebo už jí není a tak dále svůj nový šatník.A to nekecám.Všechno jsem musela narvat pak do tý XXL tašky od espritu a pak zbytek do krabice od bonusovýho balení plenek :DD prostě toho bylo vážně dost!
14.8. byla v Brně strašná bouřka.Poprvý jsme se bouřky bála.Asi to bylo tím,že sestřenčin obývák,ve kterém jsem spala je opravdu obrovský a je vybaven prosklenou zdí se vstupem na balkón.A samozdřejmě nesmím zapomenout na ta střešní okna..brr!ale vzduch byl krásnej..a ten déšť taky ;P
Ve středu 18.8. jsem se vracela odpoledne domů.Ještě pár posledních chvil s dětmi,sestřenkou a jejím manželem a pak autíčkem s máti domů.Ovšem nemohu si odpustit..těch 11dní bez ní bylo bezvadných!Každý den troška alkoholu,všude porozumění,žádný řvaní,žádný hádky.Spát se chodilo o půlnoci,i když já mohla kdy chtěla.Nikdo mě nebuzeroval ať vstávám (vstávala jsem v8)..prostě SUPER PRÁZDNINY..lepší než u móře.chech!
Čtvrtek jsem strávila s máti ve Vysočanech.Vzala mě zas jednou nakupovat.No jó,zmínila jsem se,že potřebuju boty na basket.
Takže mám nový najkovky na basket.A taky nový kraťasy..vybírala jsme mezi červenýma najkama a černýma džordnovkama (kolekce od Michaela Jordana)..máti říkala,že ty červený mně dělaj hezčí tělo,tak sem si vzala ty.Achjo,povrchnost nadevše.No nic,aspoň nemám zas tmavý,ty už jedny mám..pak sem podotkla,že potřebuju pásek.Jak je o mně známo,DC!protože do džín,který sou týhle značky přece nemůžu dát jinej ;DD ..tak sme našly ve Fénixu nějakej obchod na U.Docela fajnovej..příjmená ženská a týpek za pultem..Tak ho mám.:)
A máti zapadlo do nějakýho obchodu,kde byly sportovní věci.Mám suprovou mikinu,kterou mi..nutila:D i když ani moc nemusela..:) a taky najkovou tašku,kterou budu vytahovačně nosit na tréninky.I když nevim,proč píšu vytahovačně,když tam je maj všechny holky :DD A taky mám pánský bílý triko najk (tyjo,jednou se znajkuju až to nebude pěkný:D) a jedno černý tílko (pánský) neznámý značky..teda ona je neznámá asi jen pro mě a pár dalších..ale couž :P
Někdy dokáže bejt hodná :)
A teď..dámy a pánové..se dostáváme na část,na kterou se nejvíc těšim!:D a to..na noc z pátka na sobotu.
Ale nebudeme předbíhat :) ..pěkně od začátku.
Ve čtvrtek večer jsem se domlouvila s onou infantilní Markétou,že ke mně ráno v 10přijde a projdeme můj šatník.Protože ona je menší a jí ty věci nějaký třeba ještě budou..:) Nicméně v 9 mi přišla smska,že to posouvá na jednu hodinu.Tak jsem jí říkala,že teda žádnej šatník,že prostě jen půjdem ven..Tak fajn.Oblíkla jsem se,namalovala..a že půjdu.Vyjdu z domu a píšu jí,jestli už taky jde.A ona mi asi za 7minut napsala,že to nestíhá.Naštvala jsem se,otočila a šla domů.Napsala jsem jí,ať je v půl na místě a že mě už štve.Byla nepříjemná,ale souhlasila.Já se odmalovala a převlíkla.Vzala si míč a šla si na hřiště,kam měla přijít zaházet.V půl tam samozdřejmě nebyla.Po čtvrt hodině psaní jí smsek kde sakra je z ní vylezlo,že je ještě doma.Že jí ve dvě vezme táta na motorce.Naštvaná sem teda byla dost,tak jsem si šla zaházet.Byli tam kluci.Znala jsem dva.Nebavila jsem se s nima.Do tý doby,než JIrka,můj bejvalej spolužák nepřišel a nezačal se se mnou bavit sám.Pak přišla Markéta.Tak sem si dál házela a povídaly sme si..pak jsme si s ní sedla do stínu a pak přišel zase Jirka.Ani nevím jak,ale pak už sme si s nima jenom povídaly a tak.Pak sme šly s Markétou k ní.Ona jela na chatu a po cestě mě hodili domů autem.Kdo by odmítnul.Mezitím mi Jirka napsal smsku,že mě zve do hospody.Od sedmi.Bylo šest a ještě jsem byla u Markéty.Neměla jsem šanci to zmáknout,ae řekla jsem,že se časem asi dostavím.Doma jsem se zase převlíkla a namalovala.Rychle jsem šla.V kapse jen 120kč-vždyťjsme byla zvaná.Když jsem dorazila,nic se nedělo.Tak jsem napsala Mickeymu,dvacetiletýmu kámošovi,ať si zahraje na prince a přijde mě,princezničku osvobodit.Přišel.Řekl,ať s ním jdu na požáry,že tam má sraz s kámošem.A že mě zve,samozdřejmě.No..parádně sme se opili.Teda já,Mickey a Megamickey..Pak Mickey zavolal klukovi,kterej se mi před rokem a půl strašně líbil.a ten půlrok jsem ho chtěla.Vlastně jsem nikdy nezavrhla to,že se mi líbí..takže jsem byla ráda.
Přijel.Začal provokovat..zase sme chlastali.Nicméně pak sme z týhle hospody vypadli a zašli do báru,kterej já a mr.Smith (ten kluk..) nesnášíme.Megamickey už nás opustil a Mickey měl v baru moc kámošů.Po chvíli trpění mr.Smith,neboli eL navrhl,že půjdem na chvíli ven.Šla jsem s ním.Šli sme k Labi a já navrhla,ať jdeme na kládu.Je to spadlej strom u mlýna.Fajnově se na něm sedí a tak..je tam klid.Jenže byla tma.Já opilá,on taky.Kousek před mostem jsem začala brblat něco o hvězdách.Když mě přerušil,utrhla jsem se na něj že mi kazí romantiku.Usmíval se.Musela jsme se ho držet za loket,jinak bych upadla..pak sme se na mostě zastavili.Teda..asi já zastavila,protože jsem koukala chvíli dolů.Pak jsem se otočila a on byl tak blízko..Teprve v tuhle chvíli začaly v hlavě proudit myšlenky na to,jak asi líbá..Na mostě bylo nějaký vyznání lásky.Teda..dalo se to přečíst jen jako MLOJ TM MAJTI HAI..pak mě napadlo jít dolů,pod most.Přelezla jsem plot a vyzvala ho,aby to udělal taky.A tam..ani nevím jak,ale začal mě líbat.Hodinu a půl sme si povídali,smáli se a líbali se. :DD nechápu člověka,kterej po tom,co si z něj holka dělá srandu jí chytne za zadek a začne jí líbat..:DD no nic,dohodli sme se,že za půl roku si to zopakujem.Do tý doby jakože nic..:D vlastně tohle jsem navrhla já.Pořád tvrdil,jak mu nejde o sex..že nedokáže spát s holkou,kterou nemiluje.Že všem holkám pak musí vymejšlet výmluvy..tak jsem mu na to řekla 'Tyvole jestli mi napíšeš,tak si za Tebou dojedu a jednu Ti vrazim.Opovaž se mi něco napsat' a on se usmál,řekl to svoje 'nojó' a líbal mě dál.Pak jsem mu řekla 'Kámo..Tys kecal.Tobě de jenom o sex!' a on 'nojó,máš pravdu.jde mi jen o sex.ale koukni se na sebe.Ty seš tady celá nadržená' ..tak jsem ho pustila,poodešla a breptala něco o souhvězdích..
A závěrem?Domů jsem přišla v pět ráno a nelituju toho.Ani těch modřin,které mi máti udělala a které jsem si zasloužila..toť po dlouhé době vaše es* jdu si užít vašich blogů :)*
 


Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 24. srpna 2010 v 2:00 | Reagovat

... Pěkně užitý prázdniny !! ...
A k těm jelitům .. to až moc dobře znám .. :D :) ale většinou stáli za to..

2 Es. Es. | Web | 24. srpna 2010 v 10:31 | Reagovat

Tak to byly přehnané dny, páni.. Koukám, že ses bavila :-) Hraješ závodně basket ju :-) To je moc dobrej sport, dřív jsem taky chtěla začít hrát, ale nějak to nevyšlo.. S tím klukem (El.) to si mě vážně pobavila :-D Já když přišla domů později než jsem měla, tak máti už spala :-D Tak pohoda..

3 Optimista Sarkastická Optimista Sarkastická | Web | 24. srpna 2010 v 11:13 | Reagovat

Hu, slečna basketbalistka! To mi připomíná mou krátkou kariéru, ale dlouhodobrou lásku k tomuto sportu :)
Koukám, rozdohně jsi se nenudila, a tak to má o prázdninách být.
S návštěvou tábora tě chápu, taky bych se někdy zajela podívat do toho svého starého, ale chtít můžu, uskutečnit to je už horší :D
Zvláštní, kdykoliv vidím v textu město Brno, okamžitě zpozorním... :D

4 Ká. Ká. | Web | 24. srpna 2010 v 12:15 | Reagovat

Já neříkám v kolik přijdu.. radši xD
každopádně.. prázdniny dobrý jo? :D
Jinak to nakupovánní s máti ti závidim, mě nic nekoupila už nevim jak dlouho xD Já si musim všechno kupovat sama xD

5 d. d. | Web | 24. srpna 2010 v 13:59 | Reagovat

diiik,neasi :D

6 mišel mišel | Web | 24. srpna 2010 v 17:56 | Reagovat

oo dakujem :)) rudolfa by som tiez hned zozrala :D

7 Christophery Christophery | Web | 27. srpna 2010 v 15:33 | Reagovat

Nemusíš na mě nikde narážet,dávám ti
sem adresu svého nového blogu,es :] Jo,jinak tohle jsem já bývalá ayuu :D

8 Charlie Charlie | Web | 3. září 2010 v 21:47 | Reagovat

Sweet Child O´mine? Žartuješ? To je jedna z najlepších piesní všetkých čias. Rovnako GNR sú dokonalí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama